Alanya Baca Temizliği

Tesisat

Alanya Baca Temizliği

Alanya Baca Temizliği

Binalarda yer alan bacaların sorunsuz işlev görmesi için ihtiyaç duyduğunuz baca temizleme hizmetleri için, Alanya baca temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bacalar bina ve tüm işyerlerinde gerekli olan havalandırma işlemlerini sağlamaktadır. Bina ve işyerlerinin havalandırma sistemlerinin sorunsuz olarak çalışması için, ısıtma için yakılan zararlı partiküllerin yaşanılan ortama geçiş yapmaması gerekir. Bunun için tüm bina ve işyerlerinde olası zehirlenme riskine karşı baca temizliği düzenli olarak sağlanmalıdır.

Alanya Baca Temizleme Hizmetleri

Güvenilir yaşam alanlarına sahip olmak için havalandırma ve ısınma sistemlerinin etkili bir şekilde çalışması gerekir. Bina, küçük çaplı işyerleri ve fabrikalar gibi farklı ölçek büyüklüğüne sahip yaşam alanlarında bulunan havalandırma ve ısınma sistemleri için hayati bir değeri bulunan bacaların doğru çalışması gerekir. Bunun için olası kaçak, tütme, yanma ve zehirli gaz salınımı gibi tehlikeleri engellemek için Alanya baca temizliği alanında faaliyet gösteren firmamızın itfaiye onaylı uzmanlarından profesyonel destek talep edebilirsiniz. Firmamızın baca temizliği alanında etkili olduğu faaliyet alanları; bina bacası, mutfak bacası, kombi bacası, apartman bacası, şömine bacası, restoran bacası ve kazan bacası temizleme hizmetleridir.

Alanya Mutfak Baca Temizliği

Ev ve işyerlerin mutfaklarında bulunan yağlı kanal sistemleri ve davlumbazların bacaya giden kanal sistemlerinin temizliğini Alanya mutfak baca temizleme hizmetleri kapsamında uygulamaktayız.

Restoran gibi gıda işletmecisi olan işyerlerinde oluşan ağır kir ve yağlı yüzeylerin etkili bir şekilde temizlenmesini, alanında uzman personellerimiz eşliğinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mutfaklarda yer alan pişirme sistemleri olarak davlumbaz ve aspiratörler, baca kanallarına giden yüzeylerde yoğun yağ biriktirirler. Firmamız tarafından kullanılan etkili temizleme kimyasal ürünleri sayesinde, en derine işlemiş yağlar temizlenerek endüstriyel mutfaklar daha hijyenik koşullarda işlem görmeye devam edebilir.

Alanya Kombi Baca Temizliği

Merkezi sistemle ısınan ev veya işyerlerinde bulunan bacalı kombiler, çift cidarlı baca sistemlerine sahiptir. Bir bacadan oksijen girişi gerçekleşirken diğer bacadan ise yanan yakıt ulaşımı gerçekleşir. Yakıt akışının sağlandığı kombi bacaların temizliği alanında uzman ve itfaiye tarafından yetkilendirilmiş kişiler tarafından yapılması gerekir. Alanya’da faaliyet gösteren ve tecrübesini uzun yıllara dayandıran Başarı Vidanjör olarak gerek kombi gerekse mutfak bacalarının temizlik işlemlerini en başarılı ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Baca Temizleme İşleminin Önemi

Baca temizleme işlemleri, ev ve işyerlerinde yaşayan kişileri olası baca zehirlenmesi gibi tehlikelere karşı korumaktadır. Bu nedenle her türlü baca sistemine sahip olan bina ve işyerleri, baca sistemlerine özgü kılınan temizlik işlemlerini yılın belirli periyotlarında düzenli olarak gerçekleştirmesi gerekir.

Peki baca temizliği kaç yılda bir yapılır? Baca sisteminin bağlı bulunduğu ısıtma ve havalandırmaya bağlı olarak temizlik periyot süresi değişiklik gösterir. Aynı zamanda bina ve işyerlerinin büyüklüğü de bu süreyi etkileyen bir başka faktördür. Fakat kalorifer kazan baca sistemleri yılda 2 defa, katı yakıt sistemi ile ısıtma sağlayan soba bacalarının temizliği ise ayda 1 defa mutlaka yapılması gerekir.

Konunun uzmanı Başarı Vidanjör olarak, Alanya’da hizmet veren firmamız daima sizlerin yanındadır. Alanya baca temizliği faaliyetleri kapsamında bizlere ulaşabilir, vakit kaybetmeden baca temizleme işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.