Alanya Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Tesisat

Alanya Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Alanya Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfaktaki işlerin çoğu lavaboda gerçekleşir lavabo tıkalı olursa işler de aksayabilir Alanya mutfak gideri tıkanıklığı açama hizmetini önemseme sebebimiz hijyenik aktif bir mutfaktır. Firmamız başarı vidanjör sizi, ailenizi ve sağlığınızı son derece önemsemektedir. Bunun için hijyenik ve gelişmiş yöntemlerle tıkalı giderlerinizi açıyoruz. Anneler, babalar, çalışanlar mutfağı kim kullanırsa kullansın lavabo hijyenine ülkemizde çok önem verilir. 

Başarı Vidanjör olarak bu hassasiyetinizi anlıyoruz. Sağlığınızı korumada hijyenin ne kadar önemli olduğunu pandemi döneminde de gördük. Peki siz bu kadar dikkatli olurken giderlerdeki pis suyun geri tepmesi ve sizin pompa yardımı ile bu pis suyu lavabonuzun sadece bir parmak altına itmeniz ne kadar sağlıklı? 

Unutmayın lavabo pompası mutfaktaki tıkanmış olan giderinizi açmaz sadece orada tıkanıklığa sebep olan maddeyi ileri iter veya suyun akması için küçük bir boşluk yaratır. Siz o lavaboda bulaşık yıkayabilirsiniz, meyve sebze yıkayabilirsiniz veya o gün yapacağınız yemek malzemelerini yıkayabilirsiniz. Yıkama esnasında lavabo tıkalı veya yarı tıkalı olabilir.  Tıkanıklık sebebi ile orada kalan pis su ve uzun süredir lavabonuzda olan hijyenik olmayan, lavabonuzun tıkanmasına sebebiyet veren küçük parçalar siz fark etmeden tekrar lavabonuza çıkabilir. 

Bu durum yiyeceklerin temiz kalmasında istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Mutfak gideri en sık tıkanan ve en çok kullandığımız giderler arasında yer alır. Bu yüzden de gerek kullanımında gerekse tıkanıklık durumunda büyük hassasiyet ve önem arz etmektedir. Başarı Vidanjör olarak bu önemin farkındayız ve işimizi önemle yapıyoruz.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır ?

Mutfak lavabosunun tıkanmaması için önlemler alınsa da belli bir süre sonra yine de tıkanmaktadır. Peki mutfak gideri tıkanıklığının sebepleri nelerdir? Sizin için maddeler halinde sıraladık aslında kullanımda da dikkat etmeniz gereken maddelerdir bunlar.

  • Yemek artıklarının atılması
  • Kızgın veya pis yağın dökülmesi
  • Tezgah üzerinde kalan parçaların lavaboya doğru silinmesi ve lavabo içerisine atılması
  • Çay posasının lavaboya dökülmesi
  • Lavabo içerisindeki süzgecin çıkarılması 
  • Soğuduğunda katılaşacak maddelerin sıcakken lavaboya dökülmesi
  • Gider tesisatının düzgün bir biçimde dizayn edilmemesi

Siz de bu hataları sık sık yapıyorsanız tıkanıklık durumunda firmamız Başarı Vidanjör ile iletişime geçebilirsiniz. Restoran ve kafe mutfakları daha çok kişiye hizmet verdiği için belirli aralıklarla mutfak giderlerinin kontrollerini yaptırmaları ve gerekli tamiratların yapılması daha büyük önem arz etmektedir. Alanya mutfak gideri tıkanıklığı açma bizim için çok kolay çünkü 14 yıldır bu işi yapıyoruz kaliteli ekibimiz ve yüksek model teknolojik aletlerimiz ile tıkanıklığı bulup gidermek Başarı Vidanjörün işidir.

Mutfak Lavabo Gideri Tıkandıktan Sonrası

Mutfak lavabonuzda geri tepmeler oluyor ise veya sağlıklı bir şekilde su giderden akmıyor ise lavabonuzun tıkanmasını beklemeden firmamıza ulaşım sağlayınız. Sağlığınızı tehlikeye atmayın. Tıkalı lavabo hijyenik değildir. Biz gelene kadar gidere bir müdahalede bulunmayın. Gider borusu delinebilir ve siz fark etmeden su kaçakları olabilir bu durumda mutfakta büyük hasar ve koku oluşabilmektedir. Mesela borunun delinmesi sonucunda mutfak dolabına akan su, dolap üzerinde büyük hasara yol açabilir. Bunun sonucunda da mutfak dolabınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. En fazla ne olabilir diye yaptığınız bu uğraş sizi bir hayli zorlayabilir. Firmamıza ulaşım sağladığınız durumda ekiplerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıp en kısa sürede adresinize ulaşım sağlayacaktır. Hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızdan üstelik lavabonuzda tek bir atık parçasının kalmayacağından emin olabilirsiniz. Sorun giderildikten sonra gönül rahatlığı ile lavabonuzda yiyeceklerinizi yıkayabilirsiniz. Başarı Vidanjör Alanya mutfak gideri tıkanıklığı açma konusunda başarı ve hijyenin adresi.