Alanya Tıkanık Açma - Hakkımızda

Tesisat

Alanya Tıkanık Açma - Hakkımızda

Alanya Tıkanık Açma

Hakkımızda

14 sene önce kurulan Alanya Vidanjör her daim kaliteli hizmeti görev edinmiştir. Kuruluş aşamasında vidanjör ve bu alanlarda sunulan kaliteli hizmet eksikliğini görerek buna göre firmayı yapılandırmış ve bugün Alanya ve çevresinin en çok aranan vidanjör hizmeti haline getirmiştir. Bu anlamda sene içerisinde devamlı olarak kendini yenilemekte, zaten uzman olan personellerine hizmet içi eğitim sunmakta ve temizlik konusunda yapabileceğinin en iyisini yapmak için tabiri caiz ise gece gündüz çalışmaktadır. Çevre ve ev temizliğinin önemini bilen Alanya Vidanjör buna göre hareket ederek, hijyeni sağlarken aynı zamanda tıkanıklık problemlerini de gidermektedir.

Misyonumuz

Alanya Vidanjör kurulurken çevre hijyenini sağlayarak evlerde de bazen koca günü mahveden tıkanıklıkların giderilmesi, bunun da kurumsal bir yöntem ile yapılması amacı güdülmüştür. Çünkü kurumsallık bir firmanın verdiği hizmetlerin kalitesinin ispatıdır. Bu anlamda kurumsallık hedefi ve hijyeni önüne alarak bu sektörde etkinlik göstermeye başlayan Alanya Vidanjör tüm bu hedeflerini başardığı gibi, şimdilerde daha da büyük hedefler ile yoluna devam etmektedir.  Bu kapsamda Alanya Vidanjör bünyesinde çalışan personeller bilmektedirler ki kurumsallık her şeydir ve hizmet anlayışının bu yönde şekillenmesi için eğitim şarttır. Özellikle kanal açma ve tıkanıklık açma konuları gerçekten hataya mahal vermeyen konulardır. Bu nedenle firma bünyesindeki tüm personeller gerekli eğitimlerden geçerek müşterilere hizmet sunmaya başlamaktadır.

 

Vizyonumuz

Gelecek nesillere temiz ve kullanılabilir bir çevre bırakmak Alanya Vidanjör için hem misyon hem de vizyon görevi görmektedir. Bu anlamda 14 sene önce kurulurken de şimdi de bu hedefini bırakmamış ve kendinden sonraki firmalar için de örnek olacak nitelikte tutmaya çalışmıştır. Bu gerekliliği sağlamak için de kaliteli, hızlı ve profesyonel hizmet sunmak gerekmektedir. Bu anlamda Alanya Vidanjör her sene daha iyisi için araçlarında, personellerinde ve çalışma prensiplerinde iyileştirmeler yaparak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir. Çevre hijyenini sağlamak dışındaki en önemli vizyonu da müşteri memnuniyeti anlamında eksik vermeden yoluna devam etmektir. Bunun için de devamlı yöneticiler bazında toplantılar, eğitimler ve hizmet içi iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Çözümler

Alanya Vidanjör, kurumsallığın bir firma için olmazsa olmaz bir değer olduğunu bilerek kurulduğu zamandan bu yana kurumsallık adına hep bir adım önde olmayı tercih etmiştir. Bu durum da onu Alanya ve çevresinin en çok talep edilen hizmet firması haline getirmiştir. Kurumsal bir firma olarak Alanya Vidanjör her daim çözümlerini de kurumsal çerçevede geliştirmektedir. Bu kapsamda Alanya Vidanjörün müşteri odaklı sunduğu kurumsal çözümler şu şekilde özetlenebilir;

  • Alanya vidanjör öncelikle analiz aşamasını gerçekleştirir. Bu kapsamda müşterilerinin talepleri doğrultusunda yerinde hizmet vereceği alana giderek saha çalışmaları gerçekleştirir.
  • Analiz aşamasından sonra kullanılacak aletlere, araçlara göre bir planlama yapılır. Bu planlama bir yönetici ve iki uzman personel ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Planlama aşamasında ön görülen araçlar hazırlanarak teknik personel ile uygulama aşamasına geçilir ve talep edilen hizmet hızlı, güvenli ve hijyenik bir şekilde yerine getirilir.
  • Hizmet sonrası Alanya Vidanjör müşterilerine verdiği hizmete dair kurumsal fatura vermektedir.
  • Son aşama kısa süreli gerçekleşmemektedir. Teknik olarak faturalandırma kısmında biten hizmet Alanya Vidanjörün kurumsal anlayışı ile sonraları teknik destek sağlamak üzerinde devam etmektedir.

Tüm bunlar ile birlikte hem tecrübeli, hem yeniliğe açık hem de kurumsal olan Alanya Vidanjör, kanalizasyon, lavabo açma, gider açma, sıhhi tesisat gibi tüm işlemleriniz için hızlı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla kurumsal çerçevede sunmaktadır.